Pre zdokonalenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním v návšteve týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac info Rozumiem

O nás

Vážené dámy, vážení páni,

posledná štvrtina storočia bola pre nás časom výziev, dokonalým impulzom pre neustály rozvoj a budovanie silnej pozície na trhu. V tom čase sme sa z malej rodinnej spoločnosti stali lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ciele a hodnoty, ktoré sme mali na zreteli ja i moji spolupracovníci – brat Václav i bratranec Bartolomej v čase zakladania firmy - sú pre nás určujúce aj dnes. Svietidlá nie sú pre nás iba výrobky, ale najdôležitejšia súčasť vybavenia interiéru domova, budujúca jeho charakter a atmosféru.

Pri tvorbe každého nášho produktu sme vždy doň vkladali a vkladáme časť nášho srdca. Vedomie, že svietidlá Nowodvorski Lighting smerujú dnes do miliónov domovov na svete nás napĺňa hrdosťou a motivuje do ďalšieho rozvoja. Mysliac na Vás, našich zákazníkov, neustále sledujeme najnovšie svetové trendy a hľadáme nové riešenia, tak aby sa naše produkty vyznačovali nielen vysokou akosťou prevedenia, ale aj vyhovovali najnovším trendom v dizajne interiérov.

Neponúkame iba jednotlivé svietidlá, ale dbáme na možnosť vytvoriť z našich produktov vzájomne sa dopĺňajúce sady, umožňujúce komplexné riešenie osvetlenia. Náš sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcich z centra Európy.

Sme nesmierne hrdí, že v dobe optimalizácie výrobných nákladov a presunu výroby do krajín s nižšou cenou práce, ale aj s jej nižšou úrovňou my naše výrobky produkujeme doma v centre Európy. V tomto čase naše výrobky predávame vo viac ako päťdesiatich štátoch sveta. Každým rokom investujeme do najnovších technológií, automatizácie výroby, zvyšujeme počet zamestnancov (v súčasnosti viac ako 400) a výrobné kapacity.

S najväčšou starostlivosťou rozvíjame vzťahy s našimi domácimi aj zahraničnými distribútormi, aby spolupráca s nami bola nielen vzájomne prospešná, ale aj príjemná a bez zbytočných formalít.

Pred 25 rokmi sme pri zakladaní našej rodinnej firmy robili s veľkou pokorou a chuťou do práce prvé kroky v našom podnikaní. Ako sa ukázalo, doviedli nás k svetlej budúcnosti, v ktorej je značka Nowodvorski Lighting vysoko cenená nielen našimi obchodnými partnermi, ale aj širokou spotrebiteľskou verejnosťou, z roka na rok upevňujúc svoje pozície. Chceme Vám veľmi poďakovať za dôveru a sympatie k našej značke. V mene celého tímu sľubujem, že túto dôveru nesklameme. To, čo robíme, milujeme a naša práca je pre nás vášňou. Dúfame, že s touto pozitívnou energiou sa budeme môcť s Vami podeliť aj v nasledujúcich rokoch osvetľujúc Vaše domovy našimi výrobkami.

                                                                                                                               Tadeusz Nowodworski
zakladateľ  firmy

                                                                                                                               

Na Slovensku firmu Nowodvorski zastupuje ako výhradný distribútor spoločnosť Elprex centrum pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1996. Takmer od samého začiatku činnosti veľmi úspešne predávame aj svietidlá tejto značky. Za dlhé roky spolupráce sme získali úplnú vzájomnú dôveru a slová pána Nowodworského môžem po mnohých skúsenostiach s výrobkami značky Nowodvorski iba potvrdiť.

S pokorou sme prijali dôveru, ktorú firma do nás vložila pri zverení jej zastupovania na našom trhu. Zo všetkých síl sa budeme snažiť s veľkou láskou a chuťou do práce aj v ďalších rokoch naďalej šíriť dobré meno značky Nowodvorski. Sme hrdí, že v užšej súčinnosti s výrobou môžeme stále kvalitnejšie prinášať hodnoty tejto firmy zhmotnené v jej výrobkoch Vám, našim zákazníkom.

                                                                                                                                       Miroslav Jurovic
majiteľ  firmy

Sídlo

Sídlo
Vysokoškolákov 2
ŽILINA, 010 08

Prevádzka
Martina Rázusa 24
ŽILINA, 010 01

Kontakty

Telefón: 041 565 11 39, 041 500 29 13
Fax: 041 565 11 39
Mobil: 0905 380 605
E-mail: info@nowodvorski.sk

Orgán dozoruSlovenská obchodná inšpekcia
Odbor výkonu dozoru
P. O. Box B-89
Predmestská 71
011 79 Žilina 1
tel. č. 041/763 21 30
fax. č. 041/763 21 39
NOWODVORSKI.SK © 2024 - SEO&MARKETING SmartLink.sk